سـامانه شفافــ‌سازی

چارت سازمانی ( باز شدن همه - بستن همه )
  • مدیریت مطالعات پایه منابع آب
    • مدیر مطالعات پایه منابع آب : حمید سنگین آبادی
    • گروه مطالعات آبهای زیرزمینی
      • رئیس مطالعات آبهای زیرزمینی : اسماعیل صادقی
    • گروه مطالعات آبهای سطحی
      • رئیس مطالعات آبهای سطحی : حمید سنگین آبادی
    • گروه تلفیق و بیلان
      • رئیس تلفیق و بیلان : هژیر ادهمی
  • معاونت طرح و توسعه
    • معاون طرح و توسعه : اسعد رسول پور
    • مدیریت دفتر طرحهای توسعه منابع آبی
      • مدیر دفتر طرحهای توسعه منابع آبی : عرفان عبدالهی
    • مدیریت فنی آب
      • مدیر فنی آب : گوران یمین مشرفی
    • مدیریت مشارکتهای مردمی و طرحهای زودبازده
      • مدیر مشارکتهای مردمی و طرحهای زودبازده : پدرام لعلی
  • معاونت حفاظت و بهره‌برداری
    • معاون حفاظت و بهره‌برداری : عرفان مومن پور
    • گروه درآمد و مشترکین
      • رئیس گروه درآمد و مشترکین : امجد محمدی
    • مدیریت حفاظت و بهره‌برداری از منابع آب
      • مدیر حفاظت و بهره‌برداری از منابع آب : سید صاحب خادم حسینی
      • گروه حفاظت و بهره‌برداری از آبهای زیرزمینی
        • رئیس حفاظت و بهره‌برداری از آبهای زیرزمینی : سید صاحب خادم حسینی
      • گروه احیاء و تعادل‌بخشی آبهای زیرزمینی
        • رئیس گروه احیاء و تعادل‌بخشی آبهای زیرزمینی : ولید خالدیان
    • مدیریت بهره‌برداری و نگهداری از تأسیسات آبی وبرق آبی
      • مدیر بهره‌برداری و نگهداری از تأسیسات آبی وبرق آبی : عباد بشیری
      • گروه بهره‌برداری و نگهداری از تأسیسات آبی و برق آبی
        • رئیس گروه بهره‌برداری و نگهداری از تأسیسات آبی و برق آبی : صدیق محمدی
      • گروه حفاظت و بهره‌برداری از آبهای سطحی
      • مدیریت رودخانه‌ها و سواحل
        • مدیر رودخانه‌ها و سواحل : شاهو مولودی
      • مدیریت محیط زیست و کیفیت منابع آب
        • مدیر محیط زیست و کیفیت منابع آب : صدیقه حیدری
      • واحدهای منابع آب شهرستانها
        • مدیریت منابع آب شهرستان سنندج
          • مدیر منابع آب شهرستان سنندج : یدالله رحمانی
        • مدیر منابع آب شهرستان سقز
          • مدیر منابع آب شهرستان سقز : عباس جاوید
        • اداره منابع آب شهرستان بانه
          • رئیس اداره منابع آب شهرستان بانه : انور کریمی کانی
        • اداره منابع آب شهرستان بیجار
          • رئیس اداره منابع آب شهرستان بیجار : امیر سید شکری
        • اداره منابع آب شهرستان دیواندره
          • رئیس اداره منابع آب شهرستان دیواندره : محمد محمدی
        • اداره منابع آب شهرستان دهگلان
          • رئیس اداره منابع آب شهرستان دهگلان : جمال قادری
        • اداره منابع آب شهرستان سروآباد
          • رئیس اداره منابع آب شهرستان سروآباد : ارسطو مینویی
        • اداره منابع آب شهرستان کامیاران
          • رئیس اداره منابع آب شهرستان کامیاران : اسعد محمودی
        • اداره منابع آب شهرستان قروه
          • رئیس اداره منابع آب شهرستان قروه : مجتبی غلامی
        • اداره منابع آب شهرستان مریوان
          • رئیس اداره منابع آب شهرستان مریوان : حسین فاضل
    • معاونت منابع انسانی، مالی و پشتیبانی
      • معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی : محمد معززاده مردوخی
      • مدیریت مالی و ذیحسابی
        • مدیر مالی و ذیحسابی : اقبال رضایی
      • مدیریت منابع انسانی، آموزش و رفاه
        • مدیر منابع انسانی، آموزش و رفاه : بصام نجوا
        • گروه منابع انسانی و آموزش
          • رئیس 'گروه منابع انسانی و آموزش : ناصح رحمانی
      • مدیریت تدارکات و خدمات پشتیبانی
        • مدیر تدارکات و خدمات پشتیبانی : پرویز چوتاشی
    • معاونت برنامه‌ریزی
      • معاون برنامه‌ریزی : جلیل مبارکی
      • مدیریت برنامه‌ریزی آب و بررسیهای اقتصادی
        • مدیر برنامه‌ریزی آب وبررسیهای اقتصادی : خالد بابایی
      • مدیریت فن آوری اطلاعات و توسعه مدیریت
        • مدیر فن آوری اطلاعات و توسعه مدیریت : امید راد ویسی
        • گروه فن آوری اطلاعات
          • رئیس فن آوری اطلاعات : نصراله پور احمد
    • حوزه مدیریت عامل
      • مدیریت هیئت مدیره و مدیرعامل
        • رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل : آرش آریا نژاد
        • مدیریت حراست
          • مدیر حراست : عابدین شیر محمدی
        • مدیریت روابط عمومی
          • مدیر روابط عمومی : کامران سهرابی
        • مدیریت حقوقی
          • مدیر حقوقی : یداالله لطفی
        • مدیریت قراردادها
          • مدیر قراردادها : فریبا محمدی
        • مدیر دفتر هئیت مدیره و مدیر عامل
          • مدیر دفتر هئیت مدیره و مدیر عامل : روناک محمد مرادی
          • گروه بازرسی و مدیریت عملکرد
            • رئیس بازرسی و مدیریت عملکرد : رامین عرب زاده
          • گروه مدیریت بحران و پدافند غیرعامل
            • رئیس مدیریت بحران و پدافند غیرعامل : علیرضا بیگلری
          • گروه حسابرسی داخلی
            • گروه حسابرسی داخلی : اقبال رضایی
        • مشاور فنی مدیر عامل
          • مشاور مالی مدیر عامل
            • مشاور مالی مدیر عامل : فریبا محمدی